Швидкі та безкоштовні ресурси для створення інфографіки

Більшість безкоштовних ресурсів пропонують шаблонні набори іконок та простенькі структури, які можна використати для швидкої візуалізації уже відфільтрованих даних. Якщо оригінальність та якість подачі вам не так важлива як підбір кольорів та естетична дизайнерська упаковка, то вам сюди.

CanvaПерший відкритий ресурс є альтернативою графічних програм для не-дизайнерів. Canva згодиться не лише для швидкого створення візуалізації, а й постера чи листівки. Ті, кому по роботі багато постити картинок у соцмережі, точно полюблять цей інструмент.

Для початку роботи можете взяти за основу готовий інфографічний постер і творити на його основі. Можете скористатись окремими інфографічними елементами. Більшість з цих картинок є безкоштовні. До початку роботи програма запропонує невеличкий навчальний екскурс в користування інструментом для створення того чи іншого дизайну. Все дуже доступно навіть для новачків. Зберігає у форматах jpg, png, pdf.

 

Наступні два ресурси зорієнтований на створення резюме.

Скажу вам по секрету, що добрий шаблон для резюме стане в нагоді не лише для індивідуальної презентації. Він може бути використаний у певній конфігурації для презентації команди та її досягнення, проекту чи певного етапу діяльності. Трішки креативу у роботі з даними і матимете чудову якісну візуалізацію узявши за основу заготовки ResumUp. Донедавна сервіс був безкоштовний. Тепер 6-8 доларів в місяць забезпечать вам доступ до їх колекції.

Простіший дизайн, але безкоштовно можна створити на сервісі Kinzaa. Непогана альтернатива  – сервіс Vizualize, який наразі є безкоштовний і має доволі різноманітні шаблони для створення інфографіки. Заявляють, що вони зараз №1 на ринку.

А ось цілком пристойний ресурс для створення доволі різноманітних візуалізацій. EasilLy традиційно для такого типу сайтів пропонує безкоштовно лімітований набір шаблонів, а з оплаченою версією Pro матимете більше ресурсів та можливостей. Після реєстрації зможете створювати таймлани, портретні візуалізації, карти, дизайнерські графіки, діаграми та схеми.